103R-100KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 103R-100KS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 103R-100KS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 103R-100KS
Tau Wae 103R-100KS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23041 pcs Pepa Raraunga 103R-100KS.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 103R
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 103R-100KS TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 10nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.7GHz Whakaahuatanga Taipitopito 10nH Unshielded Inductor 1.27A 60 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.27A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
103PSB302K2G
103PSB302K2G
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 10% 3KVDC RAD
I roto i te taonga: 50247 pcs
Tikiake: 103PSB302K2G.pdf
RFQ
103R-100M
103R-100M
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
I roto i te taonga: 26209 pcs
Tikiake: 103R-100M.pdf
RFQ
103R-100K
103R-100K
Kaihanga: API Delevan