ST12L4S4V30QJ12
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST12L4S4V30QJ12
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: ST12L4S4V30QJ12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST12L4S4V30QJ12
Tau Wae ST12L4S4V30QJ12 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5447 pcs Pepa Raraunga ST12L4S4V30QJ12.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa ST Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa ST1-2L4S4V30QJ12
ST1-2L4S4V30QJ12-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 6A (AC), 7A (DC) 125V Through Hole Whakatauranga onamata 6A (AC), 7A (DC)