ST12KS2V30Q
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST12KS2V30Q
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: ST12KS2V30Q.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST12KS2V30Q
Tau Wae ST12KS2V30Q Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4629 pcs Pepa Raraunga ST12KS2V30Q.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa ST Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa ST1-2KS2V30Q
ST1-2KS2V30Q-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Through Hole Whakatauranga onamata 6A (AC), 7A (DC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Nickel Plated
Te roa o te Kaihoko 10.41mm