Q6P1GYYRG02E
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6P1GYYRG02E
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua LED PNL MNT RED/GRN 2VDC IP67
Ngā Rauemi: Q6P1GYYRG02E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6P1GYYRG02E
Tau Wae Q6P1GYYRG02E Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga LED PNL MNT RED/GRN 2VDC IP67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11973 pcs Pepa Raraunga Q6P1GYYRG02E.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 2V Green, 2V Red
Tirohia te Angle 100° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa Q Series
Ratonga Vf (Typ), If (Max) Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.24" (6.10mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 15mcd Green, 20mcd Red Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green, Red Tiaki Ingoa IP67
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 2V Green, 2V Red 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Solder Lug
I teie nei 20mA