Q6P1CYYRG12E
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6P1CYYRG12E
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua LED INDICATOR 6MM PROMINENT 12VD
Ngā Rauemi: Q6P1CYYRG12E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6P1CYYRG12E
Tau Wae Q6P1CYYRG12E Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga LED INDICATOR 6MM PROMINENT 12VD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12017 pcs Pepa Raraunga Q6P1CYYRG12E.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 12V Green, 12V Red
Tirohia te Angle 100° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa Q Series
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.24" (6.10mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 15mcd Green, 20mcd Red Whakaaetanga Maama Diffused
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1) Tae Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Green, Red
Tiaki Ingoa IP67 Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 12V Green, 12V Red 20mA Green, 20mA Red Round with Domed Top, 3mm (T-1) Solder Lug I teie nei 20mA Green, 20mA Red