E10SB28A
APEM Inc.APEM Inc.
E10SB28A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E10SB28A
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E10SB28A
Tau Wae E10SB28A Kaihanga APEM Inc.
He Rahinga Kei te wātea 14337 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 28V
Rahi / Rahi 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) Raupapa -
Ētahi Ingoa 679-2936 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lamp Replacement Blue Miniature Screw (E10) 28V 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) Whirihoranga Single