E10SB24A
APEM Inc.APEM Inc.
E10SB24A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E10SB24A
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E10SB24A
Tau Wae E10SB24A Kaihanga APEM Inc.
He Rahinga Kei te wātea 13874 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 24V
Rahi / Rahi 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) Raupapa -
Ētahi Ingoa 679-2941 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lamp Replacement Blue Miniature Screw (E10) 24V 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) Whirihoranga Single