DH101ARSMT002
APEM Inc.APEM Inc.
DH101ARSMT002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DH101ARSMT002
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V
Ngā Rauemi: DH101ARSMT002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DH101ARSMT002
Tau Wae DH101ARSMT002 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29264 pcs Pepa Raraunga DH101ARSMT002.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 42VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa DH
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 679-3642
679-3642-ND
Tae Mahi -50°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 25,000 Steps
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.197" (5.00mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa - Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount, Right Angle Rotary with Knob Actuator 100mA 42VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga BCD
Rauemi Ara Thermoplastic Momo Kaihoko Rotary with Knob
Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EDS04SNNNTU04Q
EDS04SNNNTU04Q
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: END STACK DIP 4P J RAISED TUBE
I roto i te taonga: 76253 pcs
Tikiake: EDS04SNNNTU04Q.pdf
RFQ
DH101ALSMT002
DH101ALSMT002
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V
I roto i te taonga: 23795 pcs
Tikiake: DH101ALSMT002.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DIP SPST 60MA 5V