DH101ALSMT001
APEM Inc.APEM Inc.
DH101ALSMT001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DH101ALSMT001
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V
Ngā Rauemi: DH101ALSMT001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DH101ALSMT001
Tau Wae DH101ALSMT001 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27840 pcs Pepa Raraunga DH101ALSMT001.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 42VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa DH
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 679-3639
679-3639-ND
Tae Mahi -50°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 25,000 Steps
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.236" (6.00mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa - Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount, Right Angle Rotary with Knob Actuator 100mA 42VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga BCD
Rauemi Ara Thermoplastic Momo Kaihoko Rotary with Knob
Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DPL09
DPL09
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V