ADTSM62NVTR
APEM Inc.APEM Inc.
ADTSM62NVTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADTSM62NVTR
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: ADTSM62NVTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADTSM62NVTR
Tau Wae ADTSM62NVTR Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91065 pcs Pepa Raraunga ADTSM62NVTR.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa ADTS
Packaging Original-Reel® Whakaahuatanga 6.20mm x 6.20mm
Ētahi Ingoa 679-2382-6 Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Te Kaha Mahi 160gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 5.00mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADTSM62SV
ADTSM62SV
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
I roto i te taonga: 239815 pcs
Tikiake: ADTSM62SV.pdf
RFQ
ADTSM62NV
ADTSM62NV
Kaihanga: APEM Inc.