ADTSM62KSVTR
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADTSM62KSVTR
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: ADTSM62KSVTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADTSM62KSVTR
Tau Wae ADTSM62KSVTR Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206315 pcs Pepa Raraunga ADTSM62KSVTR.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa ADTS
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 6.20mm x 6.20mm
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Te Kaha Mahi 100gf
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Tactile Feedback
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 5.00mm