3ESH9-10.4
APEM Inc.APEM Inc.
3ESH9-10.4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3ESH9-10.4
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Ngā Rauemi: 1.3ESH9-10.4.pdf2.3ESH9-10.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3ESH9-10.4
Tau Wae 3ESH9-10.4 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63684 pcs Pepa Raraunga 1.3ESH9-10.4.pdf2.3ESH9-10.4.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 1.00mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa Multimec® 3
Packaging Tube Whakaahuatanga 10.10mm x 10.10mm
Ētahi Ingoa 3ESH9104
Tae Mahi -40°C ~ 160°C
Te Kaha Mahi 300gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 24VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 10.40mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3ESK1
3ESK1
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
I roto i te taonga: 3789 pcs
Tikiake: 3ESK1.pdf
RFQ
3ESK7
3ESK7