225AJ1SAARG
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 225AJ1SAARG
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: 225AJ1SAARG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 225AJ1SAARG
Tau Wae 225AJ1SAARG Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282728 pcs Pepa Raraunga 225AJ1SAARG.pdf
Kāhua Whakamutunga J Lead Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa 225A
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 7.30mm x 4.30mm
Ētahi Ingoa 225A-J1SAARG Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 180gf Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 50,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Rectangular Button Te Whakatairanga Mahi Side Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau 2.40mm
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG R/A 50 OHM CRIMP