12144AG3VX408
Hua Hua
Tau Wae: 12144AG3VX408
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V
Ngā Rauemi: 1.12144AG3VX408.pdf2.12144AG3VX408.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12144AG3VX408
Tau Wae 12144AG3VX408 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1027 pcs Pepa Raraunga 1.12144AG3VX408.pdf2.12144AG3VX408.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On-On
Raupapa 12000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.00mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakatauranga onamata 4A (AC/DC) Takahanga SP3T
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Locking Lever
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 20.60mm
I roto i te taonga: 2973 pcs
Tikiake: 1214500000.pdf
RFQ
12144AX545
12144AX545
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V
I roto i te taonga: 1729 pcs
Tikiake: 12144AX545.pdf
Whakaahuatanga: CER CYLINDER
I roto i te taonga: 900 pcs
Tikiake:
12144A
12144A
Kaihanga: APEM Inc.
Tikiake: 12144A.pdf
Whakaahuatanga: DIE ASSEM. #8 W INS/CRIMP
I roto i te taonga: 12 pcs
12144AGX408
12144AGX408
Tikiake: 12144AGX408.pdf
12144AD2GK8V/1
12144AD2GK8V/1
I roto i te taonga: 950 pcs
Tikiake: 12144AD2GK8V/1.pdf
Whakaahuatanga: TOOL EXTRACTION FOR AMPLIVAR
I roto i te taonga: 140 pcs
Tikiake: 1214518-2.pdf
12144AD23V
12144AD23V
Tikiake: 12144AD23V.pdf
121442RA
121442RA
Tikiake: 121442RA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel