121442RA
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 121442RA
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V
Ngā Rauemi: 1.121442RA.pdf2.121442RA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 121442RA
Tau Wae 121442RA Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2417 pcs Pepa Raraunga 1.121442RA.pdf2.121442RA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga Mom-On-Mom
Raupapa 12000 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Jumper needed to achieve triple throw
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SP3T Panel Mount
Whakatauranga onamata 4A (AC/DC) Takahanga SP3T
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 17.30mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN BASE SIDE ENTRY SZ8 PG21
I roto i te taonga: 5911 pcs
Tikiake: 1214400000.pdf
RFQ
121441RAGX408
121441RAGX408
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SP3T 4A 125V
I roto i te taonga: 1529 pcs
Tikiake: 121441RAGX408.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: COVER, SHEAR DIE
I roto i te taonga: 460 pcs
Tikiake:
12144AD2GK8V/1
12144AD2GK8V/1
Kaihanga: APEM Inc.
I roto i te taonga: 950 pcs
Tikiake: 12144AD2GK8V/1.pdf
Whakaahuatanga: TOOL SHEAR
I roto i te taonga: 249 pcs
Tikiake:
12144
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: WRSTBND CNNCT 10MM STD-4MM SKT
Whakaahuatanga: RAM, INSERTION
I roto i te taonga: 123 pcs
Whakaahuatanga: PUNCH, SHEAR
I roto i te taonga: 27 pcs
Whakaahuatanga: TOOL SCRAP SHEAR HOLDER
I roto i te taonga: 189 pcs
12144AD23V
12144AD23V
Tikiake: 12144AD23V.pdf
12144AG3VX408
12144AG3VX408
Tikiake: 12144AG3VX408.pdf
12144A
12144A
Tikiake: 12144A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel