EP9W15KJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W15KJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP9W15KJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 15K OHM 9W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP9W15KJ.pdf2.EP9W15KJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP9W15KJ
Tau Wae EP9W15KJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 15K OHM 9W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80768 pcs Pepa Raraunga 1.EP9W15KJ.pdf2.EP9W15KJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 15 kOhms
Mana (Watts) 9W Packaging Tape & Box (TB)