EP9W10RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W10RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP9W10RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 9W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP9W10RJ.pdf2.EP9W10RJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP9W10RJ
Tau Wae EP9W10RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 10 OHM 9W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97569 pcs Pepa Raraunga 1.EP9W10RJ.pdf2.EP9W10RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 9W Packaging Tape & Box (TB)