EP5W220RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5W220RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP5W220RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 220 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP5W220RJ.pdf2.EP5W220RJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP5W220RJ
Tau Wae EP5W220RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 220 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 223480 pcs Pepa Raraunga 1.EP5W220RJ.pdf2.EP5W220RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 220 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Tray