EP5W20RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5W20RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP5W20RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 20 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP5W20RJ.pdf2.EP5W20RJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP5W20RJ
Tau Wae EP5W20RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 20 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219833 pcs Pepa Raraunga 1.EP5W20RJ.pdf2.EP5W20RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 2176045-1
A137130
EP5W20RJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound