EP3W150RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP3W150RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP3W150RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 150 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP3W150RJ.pdf2.EP3W150RJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP3W150RJ
Tau Wae EP3W150RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 150 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 647397 pcs Pepa Raraunga 1.EP3W150RJ.pdf2.EP3W150RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)