EP3W10RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP3W10RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP3W10RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP3W10RJ.pdf2.EP3W10RJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP3W10RJ
Tau Wae EP3W10RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 10 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 786022 pcs Pepa Raraunga 1.EP3W10RJ.pdf2.EP3W10RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 2176079-1
2176079-1-ND
A129431TB
EP3W10RJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound