RFP45N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFP45N06
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 45A TO-220AB
Ngā Rauemi: 1.RFP45N06.pdf2.RFP45N06.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFP45N06
Tau Wae RFP45N06 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 45A TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4705 pcs Pepa Raraunga 1.RFP45N06.pdf2.RFP45N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 45A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 131W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2050pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 20V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 45A (Tc) 131W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)