RFP30P06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFP30P06
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 60V 30A TO-220AB
Ngā Rauemi: RFP30P06.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFP30P06
Tau Wae RFP30P06 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 60V 30A TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4941 pcs Pepa Raraunga RFP30P06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Raupapa -
Runa I (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 30A, 10V Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3200pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 170nC @ 20V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 60V 30A (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)