NDFPD1N150CG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDFPD1N150CG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NDFPD1N150CG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1500V 100MA TO220
Ngā Rauemi: NDFPD1N150CG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NDFPD1N150CG
Tau Wae NDFPD1N150CG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1500V 100MA TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75914 pcs Pepa Raraunga NDFPD1N150CG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 150 Ohm @ 50mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta), 20W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa NDFPD1N150CGOS
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 80pF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 4.2nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1500V 100mA (Ta) 2W (Ta), 20W (Tc) Through Hole TO-220-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100mA (Ta)