MPSH10RLRPG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPSH10RLRPG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN VHF/UHF SS 25V TO-92
Ngā Rauemi: MPSH10RLRPG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPSH10RLRPG
Tau Wae MPSH10RLRPG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN VHF/UHF SS 25V TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4449 pcs Pepa Raraunga MPSH10RLRPG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 25V Momo Pukapuka NPN
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Raupapa -
Mana - Max 350mW Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Noise Whakaatu (dB Typ @ f) - Momo Tae Through Hole
Hua - Tuhinga - Te whakawhiti 650MHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transistor NPN 25V 650MHz 350mW Through Hole TO-92-3 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) - Tau Wae Tuakiri MPSH10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPSH10_D27Z
MPSH10_D27Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS RF NPN 25V 50MA TO-92
I roto i te taonga: 5673 pcs
Tikiake: MPSH10_D27Z.pdf
RFQ
MPSH10G
MPSH10G
Whakaahuatanga: TRANS NPN VHF/UHF SS 25V TO92
I roto i te taonga: 4827 pcs
Tikiake: MPSH10G.pdf
RFQ
MPSH11_D27Z
MPSH11_D27Z
Tikiake: MPSH11_D27Z.pdf
MPSH10_D26Z
MPSH10_D26Z