MPSH10RLRAG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPSH10RLRAG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN VHF/UHF SS 25V TO92
Ngā Rauemi: MPSH10RLRAG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPSH10RLRAG
Tau Wae MPSH10RLRAG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN VHF/UHF SS 25V TO92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4859 pcs Pepa Raraunga MPSH10RLRAG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 25V Momo Pukapuka NPN
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Raupapa -
Mana - Max 350mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Ētahi Ingoa MPSH10RLRAGOS
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Noise Whakaatu (dB Typ @ f) -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua -
Tuhinga - Te whakawhiti 650MHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Transistor NPN 25V 650MHz 350mW Through Hole TO-92-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) -
Tau Wae Tuakiri MPSH10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPSC-02-80-02-7.70-03-L-V
MPSC-02-80-02-7.70-03-L-V
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: VERTICAL MINI-POWER W/SIGNAL SOC
I roto i te taonga: 7362 pcs
Tikiake: MPSC-02-80-02-7.70-03-L-V.pdf
RFQ
MPSH10_D74Z
MPSH10_D74Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS RF NPN 25V 50MA TO-92
I roto i te taonga: 5422 pcs
Tikiake: MPSH10_D74Z.pdf
RFQ
MPSERIESCONFIGURABLE
MPSERIESCONFIGURABLE
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: POWER SUPPLY MP SERIES CONFIG
Tikiake: MPSERIESCONFIGURABLE.pdf
MPSH10
MPSH10
Kaihanga: Fairchild/ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANSISTOR NPN RF VHF/UHF TO-92
Tikiake: MPSH10.pdf
MPSC-02-80-02-7.70-03-L-V-LC
MPSC-02-80-02-7.70-03-L-V-LC
Kaihanga: Samtec, Inc.
Tikiake: MPSC-02-80-02-7.70-03-L-V-LC.pdf
MPSH10_D26Z
MPSH10_D26Z
Tikiake: MPSH10_D26Z.pdf
MPSH11
MPSH11
Whakaahuatanga: TRANSISTOR RF NPN TO-92
Tikiake: MPSH11.pdf
MPSH10G
MPSH10G
Whakaahuatanga: TRANS NPN VHF/UHF SS 25V TO92
Tikiake: MPSH10G.pdf
MPSH10_D27Z
MPSH10_D27Z
Tikiake: MPSH10_D27Z.pdf
MPSH10_D75Z
MPSH10_D75Z
Tikiake: MPSH10_D75Z.pdf
MPSH10RLRPG
MPSH10RLRPG
Tikiake: MPSH10RLRPG.pdf
MPSH10RLRA
MPSH10RLRA
Tikiake: MPSH10RLRA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel