MMPQ3906
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMPQ3906
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS 4PNP 40V 0.2A 16SOIC
Ngā Rauemi: MMPQ3906.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMPQ3906
Tau Wae MMPQ3906 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS 4PNP 40V 0.2A 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70329 pcs Pepa Raraunga MMPQ3906.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 40V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 5mA, 50mA
Momo Pukapuka 4 PNP (Quad) Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Original-Reel® Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa MMPQ3906DKR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 200MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array 4 PNP (Quad) 40V 200mA 200MHz 1W Surface Mount 16-SOIC
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 10mA, 1V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) -
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 200mA Tau Wae Tuakiri MMPQ3906