MMPQ3904
ON SemiconductorON Semiconductor
ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMPQ3904
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS 4NPN 40V 0.2A 16SOIC
Ngā Rauemi: MMPQ3904.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMPQ3904
Tau Wae MMPQ3904 Kaihanga ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS 4NPN 40V 0.2A 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5170 pcs Pepa Raraunga MMPQ3904.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 200mA Tuhinga o mua - Breakdown 16-SOIC
Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 40V Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Resistor - Base (R1) (Ohms) 300MHz
Mana - Max 800mW Ko te poari 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa MMPQ3904OS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MMPQ3904 Tuhinga - Te whakawhiti 75 @ 10mA, 1V
Whakaahua nui Bipolar (BJT) Transistor Array 4 NPN (Quad) 40V 200mA 300MHz 800mW Surface Mount 16-SOIC Whakaahuatanga TRANS 4NPN 40V 0.2A 16SOIC
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 200mV @ 1mA, 10mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 4 NPN (Quad)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMPQ2907A BK
MMPQ2907A BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANSISTOR PNP QUAD SMD
I roto i te taonga: 99582 pcs
Tikiake: MMPQ2907A BK.pdf
RFQ
MMPQ3904
MMPQ3904
Kaihanga: ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS 4NPN 40V 0.2A 16SOIC