MM5Z13VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z13VT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM5Z13VT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 200MW SOD523
Ngā Rauemi: MM5Z13VT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM5Z13VT1
Tau Wae MM5Z13VT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 200MW SOD523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4628 pcs Pepa Raraunga MM5Z13VT1.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-523
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-79, SOD-523
Ētahi Ingoa MM5Z13VT1OS Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 200mW ±6% Surface Mount SOD-523 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V