MM5Z12VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z12VT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM5Z12VT1G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 200MW SOD523
Ngā Rauemi: MM5Z12VT1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM5Z12VT1G
Tau Wae MM5Z12VT1G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 200MW SOD523 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1298341 pcs Pepa Raraunga MM5Z12VT1G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5.4% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-523
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-79, SOD-523
Ētahi Ingoa MM5Z12VT1GOSCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 25 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 12V 500mW ±5.4% Surface Mount SOD-523
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V Tau Wae Tuakiri MM5Z12
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MM5Z15VT1
MM5Z15VT1
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 200MW SOD523
I roto i te taonga: 5253 pcs
Tikiake: MM5Z15VT1.pdf
RFQ
MM5Z15VT1G
MM5Z15VT1G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 500MW SOD523
I roto i te taonga: 2581887 pcs
Tikiake: MM5Z15VT1G.pdf
RFQ
MM5Z12V
MM5Z12V
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 200MW SOD523F