MC78T15ACT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78T15ACT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC78T15ACT
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 15V 3A TO220AB
Ngā Rauemi: MC78T15ACT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC78T15ACT
Tau Wae MC78T15ACT Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 15V 3A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4425 pcs Pepa Raraunga MC78T15ACT.pdf
Rae Tae (Max) 2.5V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 15V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MC78T15ACTOS Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 3A TO-220AB Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA Nama - Whakaputa 3A