MC78T12ACT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78T12ACT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC78T12ACT
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB
Ngā Rauemi: MC78T12ACT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC78T12ACT
Tau Wae MC78T12ACT Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5413 pcs Pepa Raraunga MC78T12ACT.pdf
Rae Tae (Max) 2.5V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR 67dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MC78T12ACTOS Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 3A TO-220AB Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA Nama - Whakaputa 3A