MBRS3201T3
ON SemiconductorON Semiconductor
MBRS3201T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRS3201T3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMC
Ngā Rauemi: 1.MBRS3201T3.pdf2.MBRS3201T3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRS3201T3
Tau Wae MBRS3201T3 Kaihanga ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5303 pcs Pepa Raraunga 1.MBRS3201T3.pdf2.MBRS3201T3.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 3A
Tuhinga o mua - Breakdown SMC Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-214AB, SMC
Te Mahinga Mahi - Ngaru 35ns Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MBRS3201T3
Whakaahua nui Diode Schottky 200V 3A Surface Mount SMC Te Whirihoranga Diode 1mA @ 200V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMC I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 840mV @ 3A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRS3201T3G
MBRS3201T3G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMC
I roto i te taonga: 154268 pcs
Tikiake: MBRS3201T3G.pdf
RFQ
MBRS320
MBRS320
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 4A SMC