MBRS3100T3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRS3100T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRS3100T3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Ngā Rauemi: 1.MBRS3100T3.pdf2.MBRS3100T3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRS3100T3
Tau Wae MBRS3100T3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4894 pcs Pepa Raraunga 1.MBRS3100T3.pdf2.MBRS3100T3.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMC Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa MBRS3100T3OS
MBRS3100T3OS-ND
MBRS3100T3OSTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A