LM78M18CT
Hua Hua
Tau Wae: LM78M18CT
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 18V 500MA TO220-3
Ngā Rauemi: 1.LM78M18CT.pdf2.LM78M18CT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM78M18CT
Tau Wae LM78M18CT Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 18V 500MA TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4821 pcs Pepa Raraunga 1.LM78M18CT.pdf2.LM78M18CT.pdf
Rae Tae (Max) 2V @ 500mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 18V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 18V 500mA TO-220-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 6mA Nama - Whakaputa 500mA