LM78M12CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM78M12CT
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
Ngā Rauemi: 1.LM78M12CT.pdf2.LM78M12CT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM78M12CT
Tau Wae LM78M12CT Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4202 pcs Pepa Raraunga 1.LM78M12CT.pdf2.LM78M12CT.pdf
Rae Tae (Max) 2V @ 500mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LM78M12CTFS Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 6mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -