HCPL2503SDV
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
HCPL2503SDV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HCPL2503SDV
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua OPTOISO 2.5KV TRANS W/BASE 8SMD
Ngā Rauemi: HCPL2503SDV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCPL2503SDV
Tau Wae HCPL2503SDV Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4059 pcs Pepa Raraunga HCPL2503SDV.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 20V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.45V Te Utu Utu (Max) -
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) 450ns, 300ns Pūrere Pūrere Whakarato 8-SMD
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SMD, Gull Wing
Momo putanga Transistor with Base Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Surface Mount
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) 12% @ 16mA Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) -
I teie nei - Whakaatu / Channel 8mA I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 25mA