HCPL2503S
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
HCPL2503S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HCPL2503S
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua OPTOISO 2.5KV TRANS W/BASE 8SMD
Ngā Rauemi: HCPL2503S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCPL2503S
Tau Wae HCPL2503S Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4307 pcs Pepa Raraunga HCPL2503S.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 20V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.45V Te Utu Utu (Max) -
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) 450ns, 300ns Pūrere Pūrere Whakarato 8-SMD
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) -
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD, Gull Wing
Momo putanga Transistor with Base Ētahi Ingoa HCPL-2503S
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input DC
Whakaahuatanga Taipitopito Optoisolator Transistor with Base Output 2500Vrms 1 Channel 8-SMD Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) 12% @ 16mA
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) - I teie nei - Whakaatu / Channel 8mA
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 25mA