FSFR2100XSL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFR2100XSL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSFR2100XSL
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FPS PWR SWITCH 400W 9-SIPL
Ngā Rauemi: FSFR2100XSL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
380 pcs
760 pcs
1140 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSFR2100XSL
Tau Wae FSFR2100XSL Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC FPS PWR SWITCH 400W 9-SIPL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50984 pcs Pepa Raraunga FSFR2100XSL.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 10 V ~ 25 V Momotuhi - Tīmata ake 12.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 500V Topology Half-Bridge
Pūrere Pūrere Whakarato 9-SIP (L forming) Raupapa FSFR-XS
Mana (Watts) 400W Packaging Tube
Paa / Case 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Whakamotu whakaputa Isolated
Tae Mahi -40°C ~ 130°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakawhiti Whaiaro (s) Yes Rautanga - Whakawhiti Up to 300kHz
Tiaki Whakamutunga Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage Takahanga Taumahi 50%
Whakaahuatanga Taipitopito Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 9-SIP (L forming) Ngā Āhuatanga Mana Frequency Control