FSFR2100US
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFR2100US Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSFR2100US
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FPS POWER SWITCH 9-SIP
Ngā Rauemi: FSFR2100US.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
475 pcs
950 pcs
1425 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSFR2100US
Tau Wae FSFR2100US Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 41965 pcs Pepa Raraunga FSFR2100US.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 10 V ~ 25 V Momotuhi - Tīmata ake 12.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 500V Topology Half-Bridge
Pūrere Pūrere Whakarato 9-SIP Raupapa FSFR-US
Mana (Watts) 400W Packaging Tube
Paa / Case 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Whakamotu whakaputa Isolated
Tae Mahi -40°C ~ 130°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakawhiti Whaiaro (s) Yes Rautanga - Whakawhiti Up to 300kHz
Tiaki Whakamutunga Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage Takahanga Taumahi 50%
Whakaahuatanga Taipitopito Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 9-SIP Ngā Āhuatanga Mana Frequency Control