FSFR1600L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFR1600L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSFR1600L
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FPS POWER SWITCH 9-SIP
Ngā Rauemi: FSFR1600L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSFR1600L
Tau Wae FSFR1600L Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5145 pcs Pepa Raraunga FSFR1600L.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 11.3 V ~ 25 V Momotuhi - Tīmata ake 14.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 500V Topology Half-Bridge
Pūrere Pūrere Whakarato 9-SIP (L forming) Raupapa FSFR
Mana (Watts) 160W Packaging Tube
Paa / Case 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Whakamotu whakaputa Isolated
Tae Mahi -40°C ~ 130°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakawhiti Whaiaro (s) Yes Rautanga - Whakawhiti Up to 300kHz
Tiaki Whakamutunga Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage Takahanga Taumahi 50%
Whakaahuatanga Taipitopito Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 9-SIP (L forming) Ngā Āhuatanga Mana EN, Frequency Control