FSFM300N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSFM300N
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC SWIT PWM GREEN CM UVLO 8DIP
Ngā Rauemi: FSFM300N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSFM300N
Tau Wae FSFM300N Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 99680 pcs Pepa Raraunga FSFM300N.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 8 V ~ 21 V Momotuhi - Tīmata ake 12V
Tuhinga o mua - Breakdown 650V Topology Flyback
Pūrere Pūrere Whakarato 8-DIP Raupapa FPS™
Mana (Watts) 40W Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Whakamotu whakaputa Isolated
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Through Hole
Whakawhiti Whaiaro (s) Yes Rautanga - Whakawhiti 67kHz
Tiaki Whakamutunga Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage Takahanga Taumahi 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Converter Offline Flyback Topology 67kHz 8-DIP Ngā Āhuatanga Mana -