FQB2N30TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB2N30TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQB2N30TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 300V 2.1A D2PAK
Ngā Rauemi: FQB2N30TM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQB2N30TM
Tau Wae FQB2N30TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 300V 2.1A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4558 pcs Pepa Raraunga FQB2N30TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK (TO-263AB)
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 3.7 Ohm @ 1.05A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.13W (Ta), 40W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 130pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 5nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 300V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 300V 2.1A (Tc) 3.13W (Ta), 40W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.1A (Tc)