FQB27P06TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB27P06TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQB27P06TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 60V 27A D2PAK
Ngā Rauemi: FQB27P06TM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQB27P06TM
Tau Wae FQB27P06TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 60V 27A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68739 pcs Pepa Raraunga FQB27P06TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK (TO-263AB)
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 13.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.75W (Ta), 120W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa FQB27P06TM-ND
FQB27P06TMTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1400pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 60V 27A (Tc) 3.75W (Ta), 120W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 27A (Tc)