FQB22P10TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB22P10TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQB22P10TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 22A D2PAK
Ngā Rauemi: FQB22P10TM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQB22P10TM
Tau Wae FQB22P10TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 22A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74969 pcs Pepa Raraunga FQB22P10TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK (TO-263AB)
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 11A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.75W (Ta), 125W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa FQB22P10TMCT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 22A (Tc) 3.75W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FQB25N33TM-F085
FQB25N33TM-F085
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 330V 25A D2PAK
I roto i te taonga: 52880 pcs
Tikiake: FQB25N33TM-F085.pdf
RFQ
FQB25N33TM
FQB25N33TM
I roto i te taonga: 4052 pcs
Tikiake: FQB25N33TM.pdf
RFQ
FQB22P10TM-F085
FQB22P10TM-F085
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 100V 22A D2PAK
Tikiake: FQB22P10TM-F085.pdf
FQB24N08TM
FQB24N08TM
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 80V 24A D2PAK
Tikiake: FQB24N08TM.pdf
FQB27N25TM_AM002
FQB27N25TM_AM002
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 250V 25.5A D2PAK