FQB1P50TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB1P50TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FQB1P50TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 500V 1.5A D2PAK
Ngā Rauemi: FQB1P50TM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FQB1P50TM
Tau Wae FQB1P50TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 500V 1.5A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41749 pcs Pepa Raraunga FQB1P50TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D²PAK (TO-263AB)
Raupapa QFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 10.5 Ohm @ 750mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.13W (Ta), 63W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa FQB1P50TMCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 500V 1.5A (Tc) 3.13W (Ta), 63W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)