FGA50N60LS
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGA50N60LS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGA50N60LS
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 100A 240W TO3P
Ngā Rauemi: FGA50N60LS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA50N60LS
Tau Wae FGA50N60LS Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IGBT 600V 100A 240W TO3P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4245 pcs Pepa Raraunga FGA50N60LS.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 50A
Tauira Whakamātautau 300V, 50A, 5.9 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 54ns/146ns
Te Whakawhiti Energy 1.1mJ (on), 3.2mJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3P
Raupapa - Mana - Max 240W
Packaging Tube Paa / Case TO-3P-3, SC-65-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 167nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 100A 240W Through Hole TO-3P
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 150A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100A