FGA40T65SHDF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGA40T65SHDF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGA40T65SHDF
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IGBT 650V 80A 268W TO-3PN
Ngā Rauemi: FGA40T65SHDF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA40T65SHDF
Tau Wae FGA40T65SHDF Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IGBT 650V 80A 268W TO-3PN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45182 pcs Pepa Raraunga FGA40T65SHDF.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.81V @ 15V, 40A
Tauira Whakamātautau 400V, 40A, 6 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 18ns/64ns
Te Whakawhiti Energy 1.22mJ (on), 440µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-3PN
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 101ns
Mana - Max 268W Packaging Tube
Paa / Case TO-3P-3, SC-65-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Puta Taui 68nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 650V 80A 268W Through Hole TO-3PN I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 120A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 80A