FDPF10N60ZUT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF10N60ZUT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDPF10N60ZUT
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V TO-220F-3
Ngā Rauemi: FDPF10N60ZUT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDPF10N60ZUT
Tau Wae FDPF10N60ZUT Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V TO-220F-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54802 pcs Pepa Raraunga FDPF10N60ZUT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F
Raupapa UniFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 4.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 42W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1980pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 9A (Tc) 42W (Tc) Through Hole TO-220F
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)