FDPF045N10A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF045N10A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FDPF045N10A
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 67A TO-220-3
Ngā Rauemi: FDPF045N10A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FDPF045N10A
Tau Wae FDPF045N10A Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 67A TO-220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52940 pcs Pepa Raraunga FDPF045N10A.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F-3
Raupapa PowerTrench® Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 67A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 43W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5270pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 74nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 67A (Tc) 43W (Tc) Through Hole TO-220F-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 67A (Tc)